Hortum Seti PV-A 38mm VQuick 50 10 Adet

Ürün-No. 6100001011
Hortum Seti PV-A 38mm VQuick 50 10 Adet

Tek bir dokunuş ile hızlı bağlantı
VQuick ile hortum sistemi izole tabaka kurutma için daha hızlı monte edilebilir. Hortum sonunu ve bağlantı parçalarını birleştirin ve çalışmalardan sonra tekrar ayırın. Tüm parçalar iç kısmında enine yiv ve dış kısma halkası ile donatılmıştır - sorunsuz birleştirme ve ayırma için. VQuick bağlantı parçaları ile geniş kapsamlı kurutma uygulamaları çok kolay tamamlanabilir. Nekadar kurutma delikleri ve hortum bağlantıların birleştirildiği fark etmez: her bağlantı sıkıdır.

VQuick ile çalışamalr çok kolay ve hızlı, örnekler

VQuick sistemi sayesinde birçok T parçası bağlanbilir ve böylece her oda için ayrılabilir.

Ayrıca farklı hortum parçaları monte edilebilir (1 m, 2 m, 3 m ve daha fazlası) ve istek üzerine dağıtıcı parçalar (T dağıtıcı, yay, uzatma) ile kullanılabilir.

Şimdiye kadar 40 veya 50 mm büyüklüğündeki kurutma delikleri için zeminde delme çalışmaları tamamlanırdı ve parçalar bağlanırdı - geçmişte kalıyor. 25 mm bağlantı uçları ile zeminler anında kurutulabilir.

Sunduğumuz sistemin test edilmesini restorasyon şirketlerinden rica ettik. Sonuç ortada: VQucik sayesinde hortum sistemi izole tabaka kurutma çalışmaları için diğer sistemlere göre 15 dakikaya kadar daha hızlı işlem sağladı.

Yetkili satıcımız
olurmusunuz?

Hemen online-tr@trotec.com.tr
adresinden irtibata geçin!

 

Danışma Hattı:

0 212 438 56 55

(Hafta içi hergün: 8:30 – 18:30)

SİZİN İÇİN AÇIĞIZ!

E-Posta:

info@trotec.com.tr

Adres:

Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.

14. Sok. No.61 Giyimkent Sitesi

TR-34235 Esenler/İstanbul