Aircooler, Hava Soğutucu, Vantilatör, Nemlendirici PAE 12 + Termo Higrometre Hava İstasyonu BZ06

Ürün-No. KIT0003670
Aircooler PAE 12 + Termo Higrometre Hava İstasyonu BZ06

Tüm senelik 3ü 1 arada çözüm: Hava soğutucu, vantilatör ve nemlendirici bir cihazda

Doğal serinleme ve ferah rüzgarın tadını çıkarınİster evde veya ofiste fark etmez – ilkbaharda ve yazda tekrar çok sıcak olursa, PAE 12 buharlaştırıcı hava soğutucusu ile herhangi bir kimyasal soğutucu akışkan olmadan doğal şekilde ferahlatıcı serin bir esinti sağlayabilirsiniz. Hatta daha fazlası: Bu kompakt 3ü 1 arada kombinasyon cihazı isteğe bağlı vantilatör, hava soğutucu ve nemlendirici olarak çalışır.

Buharlaştırıcı hava soğutucu, vantilatör ve hava nemlendirici ile ideal bir iklimBastırıcı yaz sıcağı dışarı, serinletici ferahlık ile derin nefes almak için iç mekan iklimi içeri – ve bu, petek filtre prensibine göre (Petek teknolojisi) çok kolay ve güvenilir bir şekilde doğal buharlaştırıcı serinlik sayesinde. Bu Aircooler 3 litrelik su haznesine ve saatte 90 m³ hava debisine sahiptir. Saatte 0,46 litre nemlendirme performansı ile bu cihaz, dolu bir su haznesi ile 6 saat sürekli çalışma süresi sunar. Cihazda bir doluluk oranı göstergesi ile mevcut su haznesinin durumu hakkında size bilgi verir. İsteğe bağlı olarak bu soğutma etkisi teslimat kapsamına dahil olan soğutma aküleri ile arttırılabilir.

PAE 12, hava soğutma işlevini açmadan da tam değerli vantilatör olarak da kullanılabilir. Üfleme gücü 3 kademeye ayarlanabilir ve dikey çıkış yönü havalandırma kanatları aracılığıyla ensek bir şekilde ayarlanabilir. Soğuk hava akımının odaya eşit bir şekilde dağılması için yatay hava lamellerinin otomatik salınım hareketini (salınım modu) açabilirsiniz. Entegre doğal rüzgar modu, hoş bir deniz meltemi etkisi yaratarak hava akışını nazikçe artırıp azaltır. Kolay çıkarılabilir hava filtresi ile toz yumağı, hayvan tüyleri ve toz pulları oda havasından yakalanır.

PAE 12, hava nemlendirici olarak da kullanılabilir. Soğuk kış mevsimlerinde kuru ısıtma havasına karşı yardımcı olur ve solunum yolunuzu ve mukoza zarını kurumaya karşı korur.

Geceleri de rahat bir şekilde uyuyabilmeniz için cihaz, fısıltı sessizliği gece moduna ayarlanabilir. Elbette, tüm fonksiyonlar cihazın kullanım tablosunda olduğu kadar rahatça bir infrarot uzaktan kumandayla da ayarlanabilir. Aircooler buna ek olarak, planlanan kapanmayı sağlayan bir zamanlayıcı fonksiyonu ile donatılmıştır. Aircooler PAE 12, 15 m² veya 37 m³’ye kadar olan odalar için de uygundur ve çekici ve modern bir görsel sağlar. Sağlam taşıma kulpu gibi kolay etkinleştirilebilen nakliye tekerleri ile bir odadan diğerine isteğe bağlı olarak rahatça değiştirilebilir.

PAE 12: Konfor büyük yazılırKompakt ölçümlerine rağmen bu 3ü 1 arada Aircooler PAE 12 çok sayıda konfor fonksiyonlarını zarif gövdesinde birleştirir:

Salınım fonksiyonuOtomatik salınım fonksiyonu odayı dolduran bir hava sirkülasyon sağlar. Bununla birlikte, dışa üflenen havanın odaya ideal bir şekilde yayılması için dikey hava yönetim kapakları otomatik olarak soldan sağa salınır (salınım). Hava akımının yatay üfleme yüksekliği ayrıca manuel olarak ayarlanabilir.

Nazik doğal rüzgar moduDoğal rüzgar modunda aşağı yukarı salınan vantilatör yoğunluğu ile PAE 12, sahilde ferah bir deniz esintisi ile karşılaştırılabilir derecede soğutur. Nazik rüzgar esintileri ciltte özellikle hoştur ve sürekli hava akışına iyi bir alternatiftir.

Zamanlayıcı fonksiyonuPratik 8 saat zamanlayıcısı, önceden ayarlanan zamana göre cihazın bireysel kapanmasını sağlar. Örneğin bu şekilde, ofiste bu Aircooler’in iş bitimi sonrası otomatik kapanmasını garantilersiniz.

Gece moduGece boyunca hoş bir soğutma ile uykuya dalabilmeniz ve uyuyabilmeniz için hava soğutucunun havalandırma gücünü kademeli olarak azaltan bir gece modu vardır. Hoş bir hava soğutması ile uykuya dalarsınız ve vücut sıcak yaz gecelerinde bir günün eforlarından en iyi şekilde kurtulur. İpucu: isteğe bağlı olarak, cihazın gece otomatik kapanması için zamanlayıcı ek olarak kullanılabilir.

Uzaktan kumandaPAE 12’yi olduğunuz yerden rahat bir şekilde yönetin. Tüm fonksiyonlar ve ayarlar yerinizden kalkmadan bir uzaktan kumanda aracılığıyla ayarlanabilir.

Oda havasındaki hayvan tüylerine, toz ve toz yumağına karşı hava filtresiCihazın arkasına entegre edilmiş hava filtresi oda havasından hayvan tüylerini, toz yumağını ve toz pullarını yakalar. Böylece alerji hastaları ve hassas solunum yoluna sahip insanlar rahatlamış bir şekilde nefes alıp verebilirler. Kolay çıkartılabilen hava filtresi silinerek veya yıkanarak kolay bir şekilde temizlenebilir.

Elbette etkili soğutma prensibiDiğer klima cihazlarına karşılık bu hava soğutucusunda kimyasal soğutucu akışkan kullanılmamaktadır. Soğutma prosedürü tamamen doğal şekilde sağlanmaktadır. Buna ek olarak, ne egzoz hortumuna ihtiyaç duyulur ne de zahmetli kurulum gerektirmez.

Mobil bir Aircooler, doğal buharlaştırma soğutucu prensibine göre çalışmaktadır. Kendi deneyimlerinizde biliyorsunuz: nemli bir cilde üflerseniz, buharlaşma süreci ısı çekerken anında bir soğutma hissedersiniz. Aircooler, yani hava soğutucularında da durum böyledir: hava soğutucunun içerisinde suyu tam emmiş bir filtre hasırı bulunmaktadır. Sıcak hava, cihazın arkasında ıslak filtre hasırına yönlendirilir ve buharlaştırılarak soğutulur. Şimdi daha soğuk olan hava daha sonra bir vantilatör tarafından odaya üflenir.

Tüm senelik kullanım – yazın soğutucu olarak, kışın nemlendirici olarakPAE 12 ile tüm sene boyunca mobil iyi hissettiren iklimin tadını çıkartırsınız. Yaz sezonundan sonra bu ince ve yer kaplamayacak şekilde tasarlanan Aircooler’yı kilere kaldırmak yerine, tüm sene boyunca kullanım için önerilir. İlkbahar ve yaz sonunda 3 havalandırma ile taze bir soluk alabilir, soğuk buharlaştırmanın serinletici etkisinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Cihaz, sonbahar ve kış aylarında daha hoş bir oda iklimi oluşturmak için etkili bir nemlendirici olarak da önerilmektedir. Çünkü kuru ısıtma havası solunum yollarını tahriş edebilir, cildi kurutabilir ve gözleri kızartabilir. Nemlendirici kullanarak yeterli seviyede nem sağlarsınız ve havasız, aşırı ısınmış odalarda sağlığınızı artırabilir, soğuk algınlığı ve enfeksiyonları önleyebilirsiniz.

Bu 3ü 1 arada Aircooler PAE 12 ile hoş hava soğutucusundan, ferahlatan vantilatöründen ve iyi hissettiren nemlendiricisinden yararlanabilirsiniz. Tüm sene boyunca ideal bir iklim için!

Pratikteki avantajı:
 • 3ü 1 arada buharlaştırıcı hava soğutucu: Hava soğutma, vantilatör, hava nemlendirme
 • Petek teknoloji ile soğutucu buharlaştırma sayesinde doğal hava soğutucu
 • Soğutma kapasitesini arttırmak için yanında teslim edilen 2 buz paketi veya buz küpü ile çalıştırma imkanı
 • Saatte 0,46 litre yüksek buharlaştırma performansı
 • Dolum oranı göstergeli 3 litre büyük su haznesi
 • Odada eşit dağılım için otomatik hava lamellerinin osilasyonu
 • Hava filtresi (Hayvan tüylerine, toz yumağına ve toza karşı)
 • Doğal rüzgar modu: nazik yukarı aşağı alınım esintisi
 • Düşük vantilatör hızı ile gece modu
 • Uzaktan kumanda ile rahat yönetim
 • 3 üfleme kademesi
 • Otomatik kapanma için 8 saat zamanlayıcı fonksiyonu
 • Sağlam taşıma kulpu ve nakliye tekerleri sayesinde kolay taşınabilir
 • Tüm sene kullanımı için uygundur! Yazın Aircooler, kışın hava nemlendirici

Termo Higrometre Hava İstasyonu BZ06

Oda sıcaklığını ve hava durumunu göz önünde bulundurun

Modern tasarımlı termo higrometre BZ06, değerleri hızlı bir şekilde gösterir. İyi okunabilir ekranında güncel iç alan sıcaklığı (°C veya °F), nem oranı (%), tarih, gün ve zaman gösterilir. Grafik hava durum göstergesi hava değişimlerini gösterir. İç alan hava istasyonun ekranı göze çarpar. Kullanışlı fonksiyonları sahip olduğu çalar saat ile tamamlanır. İster oturma odası, mutfak, çocuk odası, hobi mekanı, yatak odası, banyo, dükkan, tatil veya iş yeri olsun – rahatsız olmamanız için sessiz çalışır – sadece çalar saati duyulan uyarı sinyaline sahiptir.

İdeal ortam havası sağlamak ve küf oluşumunu engellemek için

Uygun sıcaklık ve ideal nem oranı rahat ve sağlıklı bir oda havası için önemli faktörlerdir. Çok yüksek veya çok düşük klima değerleri rahatımızı bozabilir. Termo higrometre BZ06 ile sıcaklık ve nem oranını göz önünde bulundurun. Böylece bir nem alma cihazı, nemlendirici, ısıtıcı veya soğutma işlemi ile ortam havasını düzenleyebilirsiniz.

Positif etki: İdeal klima değerleri, enerji masraflarını düşürmenin ilk adımıdır. Tasarruf edilen her sıcaklık derecesi enerji tüketimini %6 kadar düşürür ve aynı zamanda ısıtma ödemeleri düşürürlür. Ayrıca yüksek nem oranı odada küf oluşumuna engel olabilir. Değerleri göz önünde bulundurmak önemlidir, böylece zamanında önlem alınabilir ve hastalık riskleri önlenir.

40 ila %60 nem oranında ve 20 ila 22 °C sıcaklıklarda kendimizi rahat hissederiz (Leusden ve Freymark diyagramına göre)

Bu değerlerin dışında olan klima oranları birçok insan tarafından rahatsız edici olarak tanımlanır. Çok yüksek nem oranından dolayı birçok hasar oluşabilir. İlk uyarılar nemli giyimlerdir, rahatsız edici kokular, lekeli duvarlar veya bodrum katında bakteri ile kaplanan patatesler. Küf mantarları %70 orandan itibaren oluşabilir – ve pas %60 bir oran ile ortaya çıkabilir. İdeal düzenleme olmadan değerler sürekli değişebilir ve uygun değere ulaşamaz – bu durum mevsime ve dış alandaki iklim değerlerinide bağlıdır.

İç alan ekranı BZ06 ile sıcaklık ve nem kontrolü gerçekleşir ve değerleri herzaman göz önünde bulundurursunuz.

Çok fonksiyonlu ve pratik

Bu BZ06 termo higrometre, 20 saniyelik aralıklar ile sıcaklık ve bağıl nem oranını ölçer. Ölçüm aralığı -10 °C ila +50 °C. Bağıl nem %20 ila %99 arası ölçülür. Entegre MİN/MAKS fonksiyonu ile bu ölçüm cihazı en düşük ve en yüksek değeri kaydeder. Böylece örneğin geceleri veya tatillerde istenmeyen farkların oluşup oluşmadığını görebilirsiniz. Bir düğme dokunuşu ile en düşük veya en yüksek değeri görürsünüz ve istek üzerine tekrar sıfırlayabilirsiniz.

Günes görünüyor mu? Sembollü hava durum göstergesi

Hava durum kaynağı olarak BZ06 termo higrometrenin grafik durum göstergesini kullanabilirsiniz. Nem oranı değerlerine göre prognoz oluşturulur. LCD ekranına bir bakış atarak, 4 hava durum sembolü ile güneşli, hafif bulutlu, parçalı bulutlu veya yağmurluğunu olduğunu görebilirsininiz.

Dijital çalar saat ile donatılmıştır

Yatak odasında kullanım için bu sessiz çalışan BZ06, çalar saat ile donatılmıştır. Zaman 24 saat veya 12 saat formatında gösterilir. Sabahları uyanmanız için biraz daha fazla zamana mı ihtiyacınız var? Snooze tuşu ile 4 dakika devam uyursunuz ve ondan sonra tekrar bir uyarı sinyali duyulur. Ve hava durumu güneşli olarak gösterildiğinde, daha motivasyonlu bir şekilde uyanırsınız! Ayırca istek üzerine her saat başı bir uyarı sinyalı duyulur. Ayrıca sürekli saati görmek yerine, bir tuş ile takvim moduna geçebilirsiniz. Saat göstergesinde güncel sene gösterilir.

Tavsiye: Sahip olduğu birçok fonksiyon sayesinde BZ06 sevdikleriniz için güzel bir hediyedir.

Pratik avantajlar:

 • Oda sıcaklığı, nem oranı, tarih, zaman, gün ve sembollü hava durumu gösterilir
 • Çalar saat
 • Çok sessiz çalışır (alarm fonksiyonu duyulur)
 • Minimum ve maksimum değer gösterilir
 • Büyük ve ölçüm değerlerin iyi okunduğu LCD ekran
 • Modern ve şık tasarımlı sağlam masa tipi ölçüm cihazı
 • Küf oluşumunu engellemek için ideal yardımcı
 • İdeal fiyat-performans oranı


Teknik bilgiler
Genel
  Ürün numarası 1.210.003.012
Hava miktarı
  Kademe maks. [m³/h] 90
  Hava çıkış hızı [m/s] 5
Fan
  eksenel
  radyal
  kademeleri 3
Gazlaştırma kapasitesi
  Maks. buharlaştırma performansı [l/h] 0,46
Soğutma maddesi
  Soğutma maddesi Hava
Ortam koşulları
  min. sıcaklık [°C] 5
  maks. sıcaklık [°C] 40
  Bağıl nem [%] <95%
Güvenlik özelliği
  Koruma sınıfı II
uyarı lambası
  İçerik [l] 3
Elektriksel değerler
  Şebeke bağlantısı 220 - 240 V/50 Hz
  Güç sarfiyatı [W] 45
Elektrik bağlantısı
  Bağlantı fişi CEE 7/16
  Kablo uzunluğu [m] 1,8
Gürültü değerleri
  Mesafe 1 m [dB(A)] 55
Çalışma paneli
  Kontrol düğmeleri
  LED gösterge
Ebat
  Uzunluk (ambalaj hariç) [mm] 220
  Genişlik (ambalaj hariç) [mm] 220
  Yükseklik (ambalaj hariç) [mm] 590
Ağırlık
  (ambalaj hariç) [kg] 4
Donanım, özellikler ve fonksiyonlar
Fonksiyonlar ve donanım
  Soğutma aküleri ile çalışma olanağı
  Havalandırma fonksiyonu
  Hava tazeleme fonksiyonu
  Hava soğutma fonksiyonu
  Filtre kurutma fonksiyonu
  ayarlanabilir üfleme yönü
  Swing fonksiyonu
  Su dolum seviyesi göstergesi
  Su haznesi boşken kapatma
  Gece modu
  düşük fan kademesi
  Kızılötesi uzaktan kumanda
  Uzaktan kumanda alıcısı
  Birlikte verilen soğutma aküleri 2
Zamanlayıcı fonksiyonu
  Kapama süresi, önceden seçilebilir
Filtre
  Hava filtresi
  Petek filtresi
Taşınabilirlik
  Taşıma tekerlekleri
  Taşıma kolu (kolları)
  Taşıma tekerlekleri-HA
  Park frenleri
  Ayaklar
Dış gövde modeli
  Plastik

 Standart donanım

 Opsiyonel olarak temin edilebilenler

 mevcut olmayanlar

Teknik bilgiler
Genel
  Ürün numarası 3.510.205.016
Hava sıcaklığı [°C]
  min. ölçüm aralığı | Hava sıcaklığı [°C] -9,9
  maks. ölçüm aralığı | Hava sıcaklığı [°C] 50
  Çözünürlük [°C] 1
  Doğruluk ± 0 °C - 50 °C [°C] 2
Hava sıcaklığı [°F]
  min. ölçüm aralığı | Hava sıcaklığı [°F] 14
  maks. ölçüm aralığı | Hava sıcaklığı [°F] 122
  Çözünürlük [°F] 1
Bağıl nem (%)
  min. ölçüm aralığı | bağıl nem [%] 20
  maks. ölçüm aralığı | bağıl nem [%] 95
  Çözünürlük | Bağıl nem [%] 1
  Hassasiyet ± [% r.F.] 8
  Hassasiyet 35 % - 75 % [%] 8
  Hassasiyet 20 % - 34 % [%] 10
  Hassasiyet 76 % - 95 % [%] 10
Ekran
  LCD
Cihaz kumandası
  Puşbutonlar
Dış gövde modeli
  Plastik
Enerji beslemesi
  harici (adaptör)
  dahili (pil) 1 x 1.5 V AAA
Ortam koşulları
  min. çalışma sıcaklığı [°C] 0
  maks. çalışma sıcaklığı [°C] 60
  yaklaşık maks. bağıl çalışma nemi (yoğuşma olmadan) [%] 90
  min. depolama sıcaklığı [°C] -30
  maks. depolama sıcaklığı [°C] 85
  maks. depolama bağıl nemi (yoğuşma olmadan) [%] 95
Ebat
  Uzunluk (ambalaj hariç) [mm] 139
  Genişlik (ambalaj hariç) [mm] 60
  Yükseklik (ambalaj hariç) [mm] 44
Ağırlık
  (ambalaj hariç) - pillerle birlikte [kg] 0,081
Standart teslimat kapsamı
Standart teslimat kapsamı
  Ölçüm cihazı
  Pil
  Kısa kullanım kılavuzu
Belirlenebilen ölçüm birimlerii ve fonksiyonlar
Dahili sensör sistemi
  Bağıl nem [%]
  Hava sıcaklığı [°C]
  Hava sıcaklığı [°F]
Fonksiyonlar ve donanım
  Minimum değer göstergesi
  Maksimum değer göstergesi
  Hava trendi göstergesi
  °C/°F geçiş fonksiyonu
  Haftanın günü
  Tarih
  Saat
  Uyandırma fonksiyonu

 Standart donanım

 Opsiyonel olarak temin edilebilenler

 mevcut olmayanlar

Ücretsiz Kargo
ile kapınıza gelsin!

>>Taksitli Ödeme Seçenekleri<<

 

Danışma Hattı:

0 212 438 56 55

(Hafta içi hergün: 8:30 – 18:30)

E-Posta:

info@trotec.com.tr

Adres:

Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.

14. Sok. No.61 Giyimkent Sitesi

TR-34235 Esenler/İstanbul