HEPA-Filtre HC MultiQube

Ürün-No. 6100000043
HEPA-Filtre HC MultiQube

Yüksek filtre sınıfı – Trotec-filtre zincirine optimal denkleştirilmiştir
Aynı Trotec-mikro filtre gibi, HEPA- Filtre HC MultiQube’ da Trotec- filtre zincirinin bir parçası olarak özellikle WA- su ayırıcıları ve VE- kompresörler ile kullanım için tasarlandı ve kendini optimum filtre performansı ve yüksek ayrılık derecesi ile gösteriyor!

MultiQube-HEPA-Filtre sistemi iki yapı taşından oluşmaktadır: pratik hızlı kapatmalı bakım dostu iki parçalı plastik kasa şeklinde’ ki sağlam gövde – ve kullanımından sonra değiştirilmesi gereken filtre elemanı. Gövdenin teslimat kapsamına bir tane filtre elemanı’ da dahildir.

Trotec HEPA-filtre elemanı DIN EN 1822-1’ e göre H13 filtre sınıfına uygundur ve 0,3 mikrometre partikül büyüklüğünde nominal > %99,97 yüksekliğinde ayırma derecesine müsaade etmektedir!

3 m² filtre alanı ve 315 m³/h nominal hava akış oranı ile HEPA-filtre elemanı; VE-kompresörlerin vakum türbinlerinin teknik özelliklerine optimal olarak uydurulmuş ve iki VE 4 MultiQube veya bir VX 5 ile kombineli kullanım için enerji rezervi sunmaktadır.

HEPACONTROL ile daha fazla güvenlik ve aktif kirlilik koruma

Kirlenmiş HEPA-filtreler çevre havası için yalnız kirlilik riski taşımakla kalmıyor, aynı zamanda uzayan kurutma süreleri ve kompresör türbininin aşırı derecede ısınması’ da bu kirli filtrelerin bir eseridir!

Burada HEPA-Filtre HC, passif HEPA-filtre sisteminin aksine yenilikçi HEPACONTROL durum göstergesi sayesinde çok daha fazla güvenlik ve aktif kirlilik koruması sunmaktadır:

Tüketilen filtre elemanı nedeniyle filtrenin gücünün azalması sonucu HEPACONTROL-uyarı lambası filtre elemanının acilen değiştirilmesi gerektiğini açıkça bildirir.

HEPACONTROL, parlak uyarı ışığının beslenmesi entegre ve son derece dayanıklı yüksek performanslı piller ile vuku bulduğu için ayrıca bir cereyan bağlantısına muhtaç değildir.
Teknik bilgiler
Genel
 Ürün numarası6.100.000.043
Filtre sınıfı
 ISO 14644-1 uyarıncaH13
Hava debisi
 maks. [m³/h]315
Hava taşıma hortumu bağlantısı
 Adet4
 Çap [mm]38
Kirlenme göstergesi
 HEPACONTROL
Enerji beslemesi
 Pil
Ebat
 Uzunluk (ambalaj hariç) [mm]435
 Genişlik (ambalaj hariç) [mm]435
 Yükseklik (ambalaj hariç) [mm]255
Ağırlık
 (ambalaj hariç) [kg]6,3

 Standart donanım

 Opsiyonel olarak temin edilebilenler

 mevcut olmayanlar

Yetkili satıcımız
olurmusunuz?

Hemen online-tr@trotec.com.tr
adresinden irtibata geçin!

 

Danışma Hattı:

0 212 438 56 55

(Hafta içi hergün: 8:30 – 18:30)

E-Posta:

info@trotec.com.tr

Adres:

Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.

14. Sok. No.61 Giyimkent Sitesi

TR-34235 Esenler/İstanbul