Konvektör TCH 2050 E

Ürün-No. 1410000540
Konvektör TCH 2050 E

Mica ısıtma elemanları ve uzaktan kumanda ile 3D ısıtma
HIZLI VE RAHAT ORTAM HAVASI

TCH 2050 E ile sonbahar, kış veya serin ilkbahar aylarında rahat ısının tadını çıkarın. 2.000 W ısıtma gücü ile bu TCH 2050 E ısıtıcı 24 m² - 60 m³ büyüklüğündeki alanlarda sıcak ortam havası sağlar. İster ek ısıtıcı olarak kullanın veya sık kullanılmayan ve ısıtılmamış odalarda. Oturma odası, yatak odası, banyo, çocuk odası, tatil evi, hobi odası, ofis, satış alanı veya kış bahçesinde kullanım için idealdir.

Konveksiyon ve infrared ısıtmasından oluşan ideal kombin.

Birçok ısıtıcıya göre bu TCH 2050 E ile ısı sadece bir yöne doğru gönderilmez. Konveksiyon ve infrared ısıtma elemanları ile sıcaklık tüm alanda hissedilir. Isıtma elemanları çok hızlı bir şekilde ısınır ve böylece birkaç saniye içinde sıcaklığın tadını çıkarırsınız. TCH 2050 E ısıtıcıyı alanın ortasına kurmanız tavsiye edilir böylece 3D ısı dağılımından faydalanırsınız. Sıcak dalga ısıtma fonksiyonu hakkında bilgiler burada.

Yüksek konfor ve düşük enerji tüketimi için termostat kontrollü çalışma

Uzaktan kumanda veya kullanım paneli üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde 2 ısıtma kademesi (1.200 W ve 2.000 W) seçilebilir. Güncel oda sıcaklığı LCD ekranından gösterilir. Isıtma performansını oda sıcaklığına göre ayarlamanız için termostat ile akıllı sıcaklık kontrolü gerçekleşir.

İstediğiniz hedef sıcaklığını 15 °C ila 35 °C arası ayarlayın. Alanı istediğniz sıcaklığa ulaşana kadar ısıtır ve sonradan otomatik olarak kapanır. Değer düştüğünde ve tekrar ısıtılması gerektiğinde ısıtıcı otomatik olarak işleme geçer ve oda sıcaklığı sabit tutulur. Bu işlem çok etkin ve enerji verimlidir böylece sadece gerektiği kadar ısı oluşturulur.

SESSİZ VE TOZSUZ ISI

Bu Trotec TCH 2050 E konvektör diğer elektrikli fanlı ısıtıcılara göre vantilatörsüz çalıştığı için toz oluşturmaz. Alerjisi ve astım hastası olanlar için rahat bir durum. Ayrıca sessiz bir şekilde ısı sağlar, böylece yatak odalarında işleme geçirilebilir. Tatil evlerine gittiğinizde ve soğuk odalara ulaştığınızda, TCH 2050 E ile rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Timer fonksiyonu – Kontrollü açıp-kapatma

24 saatlik timer fonksiyonu aynı zamanda konforlu ve enerji verimlidir. İstek üzerine bu cihaz ayarlanan süreden sonra (1-24 saat) otomatik olarak açılıp kapatılabilir. Böylece mesela bu ısıtıcı yatak odalarında kullanılabilir ve siz uyuduktan sonra kapanır. Veya siz sabah kahvenizi içerken ön ısıtma sağlayabilirsiniz.

Emniyet önemlidir

Güvenilir ısıtma işlemi için bu ısıtıcı aşırı ısınma koruması ile donatılmıştır ve cihazın çok ısınma durumunda otomatik olarak kapanır. Evde bulunan hayvanlar ve küçük çocuklardan dolayı istenmeyerek devrildiğinde bu ısıtıcı ideal koruma sağlar. Entegre koruma şalteri ile TCH 2050 E yana devrilecek duruma geldiğinde kapatılır.

TCH 2050 E ISITICININ FONKSİYON PRENSİBİ

3D ısıtma sistemi ile konvektör ve infrared ısıtıcının avantajları bir araya geliyor ve bir dakikadan az bir süre içinde ısı oluşturur.

Etkin Mica ısıtma elemanları

3 kaplı Mica ısıtma plakaları kısa bir sürede sıcaklar oluşturur. Diğer ısıtıcılara göre tek bir yöne dağılmaz, tüm alanda sıcaklık sağlanır. Mica ısıtma elemanların diğer bir avantajı geniş ve eşit alanlı ısı dağılımıdır. Sıcaklık tüm alana ulaşır ve performansından kaybetmez, ayrıca oksijen tüketilmez.

Güneş prensibine göre sağlanan ısı

Infrared ısıtma, doğal güneş prensibine göre gerçekleşir. Havayı ısıtmak yerine objelerin yüzeyini ısıtır. Objeler ısıyı kaydeder ve tekrar odaya yönlendirir. Cildinizde doğal güneş sıcaklığı hissedilir.

Avantaj: Hazırlanma süresi gerektirmeden ısı sağlanır ve tüm alanda hissedilir, sıcaklığın ekstra devridaim hava değişimi ile yönlendirilmesine gerek kalmaz.

Ekstra ısıtma performansı için artan konveksiyon ısı

Mica ısıtma elemanları ile sıcak hava yukarı yönlendirilir. Böylece ideal hava akımı sağlanır ve sıcaklık tüm alana dağılır.

Avantaj: Infrared ve konveksiyon ısıtma ile ideal bir ısıtma sistemi oluşur. Yukarı, öne ve arkaya yönlendirilen ısı ile tüm alan eşit bir şekilde ısıtılır. Tüm alanda rahat ortam havası için - en arkadaki köşeye kadar.

SAĞLIKLI ORTAM HAVASI
Stop-DryAir fonksiyonu ile sağlıklı nefes alın

TCH 2050 E ile kuru havayı düşünmenize gerek kalmaz. Oda neminin düştüğü diğer ısıtma teknolojileirne göre bu sıcak dalga ısı prensibi nem oranını düşürmez ve sabit tutar. Rahat nefes almanız için rahat ısı!

Özellikle soğuk sonbahar ve kış aylarında vücudumuz bu durumdan etkilenir. TCH 2050 E cildinize direkt ısı ulaşıtırır ve böylece kendinizi daha rahat hissetmenizi destekler.

Özel siyah tasarım
Tasarım önemli bir noktadır, sonuçta birçok zaman alanınızın ortasında yer alır. Yüsek kaliteli tasarımı ve sağlam siyah metal ızgarası ile alanlara uyum sağlar.


Tekerli, kompakt ve kolay taşınabilir

Kompakt tasarımı, entegre tekerleri ve pratik taşıma kulpu ile hızlı ve kolay bir şekilde alan değişimi sağlanabilir. Esnek kullanım gerçekleşir, örneğin ofis, yaşam alanları, iş yerleri veya dinlenme alanlarında kullanılabilir. Entegre kablo tutucu ile kolay taşınıp ve depolanabilir.

Pratik avantajlar:

 • Temiz, yoğuşmasız ve kokusuz ısı için 2.000 W ısıtma performansı
 • 2 ısıtma kademesi (1.200 W / 2.000 W)
 • 3D ısıtma sistemi: infrared ve konveksiyon ısıtma kombini
 • Yüksek kaliteli Mica ısıtma teknolojisi
 • Termostat kontrollü otomatik çalışma - Sıcaklık 15 °C ila 35 °C arası ayarlanabilir
 • Otomatik sıcaklık kontrolü
 • Güncel oda sıcaklığı göstergesi
 • Stop-DryAir: Kuru ortam havası oluşmaz
 • Timer fonksiyonu
 • IR uzaktan kumanda
 • LCD ekran
 • Otomatik kapanma ile enerji verimli çalışma
 • Aşırı ısınma ve koruma şalteri ile yüksek emniyet
 • Entegre tekerler ve taşıma kulpu ile kolay taşıma
 • Sessiz ısıtma


Lütfen dikkate alınız: Bu cihaz sadece iyi izole edilmiş odalarda veya ara sıra kullanımlar için uygundur

Teknik bilgiler
Genel
  Ürün numarası 1.410.000.540
Isıtma kapasitesi
  Kademe 1 [kW] 1,2
  Kademe 2 [kW] 2
Elektriksel değerler
  Şebeke bağlantısı 230 V/50 - 60 Hz
  maks. güç tüketimi [W] 2.000
  Nominal akım tüketimi [A] 8,7
  Koruma sınıfı I
Elektrik bağlantısı
  Bağlantı fişi CEE 7/7
  Kablo uzunluğu [m] 1,2
Taşınabilirlik
  Ayaklar
  Taşıma kolu (kolları)
  Tekerlekler
Ebat
  Uzunluk (ayaklar dahil) [mm] 260
  Genişlik (ayaklar dahil) [mm] 640
  Yükseklik (ayaklar dahil) [mm] 660
Ağırlık
  (ambalaj hariç) [kg] 5
Donanım, özellikler ve fonksiyonlar
Fonksiyonlar ve donanım
  çok kademeli termostat
  Açma/Kapatma düğmesi
  LCD ekran
  güncel oda sıcaklığı göstergesi
  Termostat kontrollü otomatik mod
  Hedef değere ulaşıldığında otomatik kapatma fonksiyonu
  Devrilme emniyeti
  Kablo tutucusu
  Zamanlayıcı fonksiyonu
  Açma ve kapatma zamanı önceden seçilebilir
  Hafıza fonksiyonu
  Çalışma kontrol lambası

 Standart donanım

 Opsiyonel olarak temin edilebilenler

 mevcut olmayanlar

Ücretsiz Kargo
ile kapınıza gelsin!

>>Taksitli Ödeme Seçenekleri<<

 

Danışma Hattı:

0 212 438 56 55

(Hafta içi hergün: 8:30 – 18:30)

E-Posta:

info@trotec.com.tr

Adres:

Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.

14. Sok. No.61 Giyimkent Sitesi

TR-34235 Esenler/İstanbul