Özel Tasarımlı Hava Temizleyicisi AirgoClean® 200 E

Ürün-No. 1580001045
Özel Tasarımlı Hava Temizleyicisi AirgoClean® 200 E

Red Dot Tasarım ödülüne layık görülen, iyonizasyonlu 3ü1 arada tasarımlı HEPA hava temizleyicisi
Sağlığınızı güçlendiren temiz hava soluyun

Özel tasarım ürünü AirgoClean® 200 E hava temizleme cihazı, kutup beyazı rengindeki ve zımparalanmış paslanmaz çelikten üretilen gövdesiyle her türlü hava kirliliğine karşı net bir çözüm sağlar. Zamanı aşan güzel tasarım, gıpta ile bakılan Red Dot tasarım ödülüyle ön plana çıktı. Jürinin haklı tespiti:

„Hava temizleyicinin şekli aynı zamanda temizleme fonksiyonunu da görsel olarak yansıtıyor. Göze batmayan tasarımı ve yuvarlatılmış kenarları ile uyum sağlar ve net bir görünüm kazandırır.”

Günün stresinden kurtulmak ve hayat enerjisini hijyenik temiz hava ile depolamak için arıtılmış temiz havanın modern oturum alanına entegre etmenin görsel yolu yoktur.

Temiz hava yaşam kalitesidir – ancak kendiliğinden oluşmaz

Sanayileşmiş toplumumuzda iç mekanların havası, açık havadakine göre çok daha fazla zararlı madde içeriyor. Bununla birlikte, dış hava da şehir içindeki ince toz konsantrasyonları nedeniyle sağlıksız. Yakın çevremizde temiz hava sağlamak çok önemli. Özel tasarım ürünü AirgoClean® 200 E hava temizleme cihazı, sorumluluk isteyen bu görevi maksimum verimlilikle üstleniyor.

Kötü bir görünüm oluşturan tozlar her yerde ve patojenleri kendine çeken bir mıknatıs gibi. Alerjenler, bakteriler, virüsler, ince tozlar, küf mantarları, polenler, akarlar, hayvan kepekleri ve kokular, oda havasını kirletir. Açık kapılar ve pencerelerden konfor bölgemize giren ve oda havasıyla birlikte solunarak sayısız hastalığın oluşmasını kolaylaştıran sağlığa zararlı ince toz partikülleri de buna eklenir.

AirgoClean® 200 E yaşam kalitesini yükseltir ve hastalıklardan korur

Kendinizi ve çevrenizi, %99,97 hastalığa neden olan asılı maddeler ve kirleticiler bulunmayan HEPA filtrelenmiş hava ile koruyun. İstek üzerine, en yeni hava kalitesi sensörleri sayesinde tam otomatik. AirgoClean® 200 E’ nin “hava kalite sensörleri”, akıllı kontrol temizlik için düzenli olarak oda havasının kalitesini ve ince toz yükünü ölçer. Dört kademeli ayarlanabilir fan saatte maksimum 550m³ hava sirkülasyonu, 66 m² / 165 m³ büyüklüğündeki odalara hissedilebilir arıtılmış hava kalitesi sunar.

Güçlü kullanım HEPA filtre teknolojisi ile birleşmiş kullanıcı dostu

AirgoClean® 200 E hava temizleme cihazı; ödüllü tasarım, güçlü HEPA filtre teknolojisi ve son derece kolay kullanım özelliğini bir araya getirir. Modern LED ekran, ince toz değerini ve oda havasının kalitesini gerçek zamanlı olarak gösterir, beş kademeli bir çubuk gösterge, filtre değişimi gerektiğinde bu durumu bildirir. AirgoClean® 200 E'nin etkileyici donanımı, üç çalışma modu (Otomatik mod, Turbo modu, Gece modu) ile tamamlanır.

PM2.5 değerini gösteren renkli hava kalite göstergesi

AirgoClean® 200 E’nin merkezine yerleştirilmiş hava kalite ekranı, normalde gözle görülmeyen ama tehlikeli olan ince toz parçacıkları ve kirleticileri görülebilir hale getirir. Odanın PM2.5 değerini ve kalitesini karartılmış ekranı en uzaktan bile okunabilir. Renkli bir halka, üç renk tonlamasında hava kalitesi hakkında bilgilendirir:

Fan havalandırma hızı ve buna bağlı hava temizleme performansı hava kalitesine göre otomatik modda düzenlenir:

Yeşil: İyi hava kalitesi PM2.5 değeri 0-75

Mavi: Orta hava kalitesi PM2.5 değeri 76-150

Kırmızı: Kötü hava kalitesi PM2.5 değeri >150

Kötü hava kalitesi PM2.5 değeri >150

PM2.5, 2.5 µm'den küçük çapa sahip solunabilir ince toz partiküllerdir. Bu ince partiküller küçük boyutları yüzünden solunum yoluna, kardiyovasküler sistem ve beyin gibi yerlere kolay yerleşip, hasara yola açabilidiğinden sağlığı tehdit eden bir risk taşıyor. REVİHAAP projesinde, WHO, ince tozun damar sertliğinin yanı sıra doğumları etkilediğini ve çocuklarda solunum yolu hastalıklarına yol açtığının sonucuna varmışlardır.

Akıllıca kontrol edilen temizleme performansı için otomatik mod

Oda havasında bulunan hava kalitesi, pozitif veya negatif yaşam esenliğimizin, verimliliğimizin ve özellikle sağlığımızın üzerinde etki yaratabiliyor. AirgoClean® 200 E ile temizlenmiş ve filtrelenmiş temiz havaya güvenebilirsiniz. Konforlu otomatik modu ile tam otomatik hava temizleyicisi, çevrenizde bulunan hava ile bulaşan sağlığı tehdit eden riskleri azaltıyor.

PM2.5 değerinin gerçek değer göstergesine sahip birleşik ince toz hava kalite göstergesi

AirgoClean® 200 E, üç kademeli hava temizleme performansının manuel kontrolüne ek olarak, kullanışlı otomatik moduna sahiptir. Son derece hassas “hava kalitesi sensörleri”, değişikliklere anında tepki vermek için oda hava kalitesini ve ince toz kirkiliğini gerçek zamanlı olarak ölçer.

AirgoClean® 200 E’nin güvenilirliğine güvenin

Son derece hassas hava kalite sensörleri, ince toz ve gaz kirleticilerini (VOC) ölçer. Küçük değişiklikleri doğrudan kayıt altına alır ve daha sonra uyralanmış bir hava arıtma ile tepki verir. Cihazın hava ve filtre performansı, asılı maddeleri en kısa sürede temizleyebilmesi için tam otomatik olarak gerekli ölçüde ayarlanır.

Kullanma alanları ve oda boyutları:

İnce toz, polen ve hayvan kılları (CADR) filtreleme:
66 m² / 165 m³ boyuttaki odalar için uygundur
Trotec’in tavsiyesi 32 m² / 80 m³

Genel enfeksiyon koruması:
Altı hava değişiminde (Ofis, toplantı odaları), uygun olduğu oda boyutu: maksimum 8 m² yani 20 m³'ye kadar.
On hava değişiminde (Muayenehane, tedavi odaları), uygun olduğu oda boyutu: maksimum 5 m² yani 12,5 m³'ye kadar.Uyarı: Maksimum oda boyutunda, cihaz en yüksek fan hızında çalışır! Maksimum hava kirliliği kontrolü ve minimum gürültü karışımını elde etmek için, dağıtımı planlarken oda boyutunu mümkün olan maksimumdan yaklaşık %30 daha küçük boyutlandırmızı öneririz.
 • Reklamcılıkta maksimum değer genellikle “önerilen oda boyutu” olarak tanıtılır.
İyi bir temiz hava ve az ses kombinasyonu elde etmek istiyorsanız, tarafımızca tavsiye edilen oda boyutlarını maksimum 38 dB(A) ses seviyesine uyarlayabilirsiniz.

Hızlandırılmış hava temizliği için turbo modu

Derin nefes almak için sağlıklı zamanı beklemeyin - siz aktif olun. AirgoClean 200 E, yüksek hava çıkış performansı, HEPA filtreli temiz hava ile hızlı temizlik ve arıtılmış hava sağlar. Optimize edilmiş hava çıkışı ve güçlü sürcü birleşimi sayesinde, özel tasarımlı hava temizleyicisi etkileyici ve hızlı bir şekilde temizlenmiş hava kalitesi ile sağlıklı oda havasına ulaşmanıza yardımcı olur.

Hızlandırılmış hava değişimi için turbo modu

Sevdikleriniz ve iş-yaşam dengenizde değerli olan ”kaliteli zaman” için oda havasının kalitesi doğru olması gerekir. Vücut sadece bu şekilde temiz hava ile ”şarjını” doldurabilir. AirgoClean 200 E’ nin turbo modu ile oturma odası, yatak odası, çocuk odası, ofis ve muayenehanelerde bulunan havayı temizleyebilirsiniz. Hayvan tüyleri ve hoş olmayan hayvan kokuları, dışardan içeri taşınan polen ve mahmuzlar kısa süre içerisinde oda havasından filtrelenir. Açık kapılar, pencereler olmadan ve ısıtmanın ısısını kullanılmadan açık havada kaybolmasına izin vermez. Aynı hızda toplantı odalarını, yemek odalarını, oturma alanlarını da havalandırır. AirgoClean® 200 E’n nin turbo modu, hava kirleticileri ve asılı maddeleri oda havasından akut durumlarda yüksek verimlilikle uzaklaştırır. Uygulama ve tedavi odalarını, tedavilerden sonra temiz hava sağlamak için idealdir.

Akışı optimize edilmiş hava akışına sahip çift yerçekimli santrifüj rüzgar türbini

Yüksek verimli fanın dikey çift yerçekimi santrifüj rügar türbini, kontrollü yüksek hava akışını aynı zamanda düşük gürültü oluşumu sağlıyor. Kirli hava, cihazın yanlarında bulunan hava giriş yerleri ile tabana emiliyor ve DACRON, HEPA ve KARBON filtre teknik birleşimi ile cihazin iç bölümüne yönlendiriliyor. Kirleticilerden arındırılmış temiz hava daha sonra cihazın üst kısmında bulunan akışı optimize edilmiş egzoz lamellerinden odaya üflenir, burada dağıtılır ve odada bulunan hava sirkülasyonu ile hoş bir şekilde yayılır.

Etkileyici konfor ekipmanları ile beklediğinizden daha fazlası

Özel tasarımlı hava temizleyicisi AirgoClean® 200 E, göz alıcı tasarımı, güçlü 3ü 1 arada HEPA filtre teknolojisi ve sizi mutlu eden konfor ekipmanı ile birleşir – ve bu cihaz sınıfında sadece AirgoClean-serisi hava temizleyicilerinde bulunmaktadır.

Otomatik hava çıkışı kontrollü ışık algılama

Çevrede azalan ışık, örneğin kapatılan ışık veya karatılmanın devreye sokulması ile dijital ekran kendisin kapatır ve fan ayarı sakin uyku alanı için kısılır.

Filtre değişimi ve filtre temizleme ekranı

İki beş kademeli çubuk ekran, ön filtre ve HEPA / karbon filtresinin kirlilik derecesini hakkında bilgi verir. Önden monte edilmiş HEPA / karbon filtresinin değişmesi ya da ön filtrenin temizlenmesi gerektiği zaman dijital LED ekran uyarı veriyor (değişim ya da temizleme).

Otomatik kapanmalı zamanlayıcı

Kolay ayarlanabilir zamanlayıcı, sabit çalışma süresini ayarlar. Otomatik kapatımı, 12, 24, 48 ya da 72 saate kadar ayarlanabilir. Tıpkı iş-yaşam dengenizin gerektirdiği gibi – gereksiz çalışma sürelerini önler.

Hafıza fonksiyonu

Bir elektrik kesintisinden sonra önceden seçilmiş çalışma modu ve fan hızı kaydedilir. Zamanlayıcının ayarı kaydedilmez.

Kısılmış havalandırma seviyesi ve düşük arka plan gürültüsü ile gece modu

Kapatılmış hava kalite ekranı ile azaltımlış ses gece modu ile uyku sırasında temiz filtrelenmiş hava mümkün. Hava akışı tam otomatik olarak ihtiyaç olan sağlıklı uykuya göre kendini ayarlar ve hava performansı en düşük fan ayarına uyarlanır.

Sağlık çok önemli. Hem kendinizi hemde sevdikleriniz temiz, arıtılmış hava ile kouruyun. Özel tasarımlı hava temizleyicisi AirgoClean® 200 E ile bu mümkün.

Sağlıklı oda iklimi için iyonizasyonlu çift 3’ü 1 arada HEPA filtre teknolojisi

Ek iyonizasyonlu çift tasarımlı HEPA, karbon ve DACRON filtre teknolojisi ile birleştirilmiş filte tekniği sayesinde, ince toz parçacıkları, arjenleri ve patojenleri güvenilir bir şekilde iç oda havasından filtrelenir.

İki kat HEPA filtre

HEPA filtrelerinde polen, alerjen, ince toz partikülleri ve küfler 0,3 mikrometreye kadar yok edilir. %99,97’lik yüksek ayrıma verimliliği nedeniyle bu filtre sınıfının filtreleri, hijen duyarlı laboratuvar alanlarda gıda üretiminde kullanılmaktadır. Kendi dört duvarınızı temiz, filtrelenmiş ve ferah oda havasında dönüştürmek için iyi bir gereksinim.

Çift karbon filtre (Aktif karbon filter)

Ek karbon filtreden oluşan karbon, sigara kullananlar için idealdir. Karbon filtre kirli maddelerin yanı sıra özellikle tütün kokusuna, evcil hayvan kokusuna, mutfak kokusuna, duman kokusu ve formaldehit ve çözücü kokuları çevre havasından verimli bir şekilde arındırır. Kötü kokular olmadan, daha temiz bir hava için.

2 DACRON® ön filtre

DACRON®, alerjiye neden olmayan özellikleri sayesinde hava temizleme alanında ön filtre olarak kullanılabilen ve polyesterden üretilmiş sentetik sonsuz ipliklerdir. Bu ipliklerle üretilen sentetik elyaf filtreler yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır, uzun süre kullanılabilir ve su geçirmez. Sentetik elyaf filtre bile oda havasındaki hafif ila orta derecedeki kokuları, kaba ev tozlarını ve hayvan tüylerini güvenilir bir şekilde filtreler.

İyonizasyon

Ek olarak yüksek filtre performansı, otomatik iyonlaşma ile güçlendirilmiştir. Burada negatif yüklü iyon yayılır ve statik yükü ile havada süzülen polen ve tozları bir araya toplar ve yere indirir, üç basamaklı hava hacmi ile bunlar içine emilir ve ortadan yok edilir. Bu şekilde oda havası daha verimli temizlenir ve ek olarak aktif oksijen sağlar.

Hızlı ve kolay filtre değişimi

AirgoClean® 200 E’ nin kolay kullanımı gibi filtre değişimide, önden monte edilmiş filtresi ile oludukça kolay. Cihazın kapağı her iki tarafından aletsiz tek el ile ayrılabilir, böylece ön filtre ve HEPA filtre görsel olarak inceleyip gerektiğinde değiştirilebilir.

Etkili olduğu partiküller:

 • Polen ve evcil hayvan alerjilerinde
 • İnce toz, ev tozu ve toz akarı kırıntılarında
 • Küf
 • Sigara kullananlarda ve rahatsız eden kokularda


Pratikte avantajlar:

 • Red Dot tasarım ödülüne sahip
 • Yüksek kalite icrası fırçalanmış paslanmaz çelik ve yurvarlak köşeli
 • Çok kademeli oda hava filtre sistemi ile DACRON® ön filtre, HEPA / karbon filtre ve iyonlaşma birleşimli
 • İnce toz partikülleri, asılı maddeler, kirlenmeler ve kokulara karşı yüksek verimli HEPA filtreleme
 • İnce toz patiküllerin gerçek değer ekranı (PM-2.5-değer) ile LED ışıklı hava kalite ekranı birleştirilmiş
 • 66 m²/165 m³ büyüklüğündeki odalar için tam otomatik hava temizleme için uygundur
 • Saatte maksimum 550 m³ kadar temizleme volümü
 • Üç ventilasyon seviyesi
 • Üç çalışma modu: Otomatik mod, Turbo mod, Gece modu
 • Kolay ve hızlı filtre değişimi
 • Işık algılayıcı
 • Zamanlayıcı fonksiyonu
 • Hafıza fonksiyonu
 • Filtre kontrol ışığı
 • Gece modu (düşük ses ayarlı)
 • Enerji tasarrufu
 • Alerji dostu


Teknik bilgiler
Genel
  Ürün numarası 1.580.001.045
Hava miktarı
  Uygun olduğu odalar maks. [m²/m³] 66 m² /165 m³
  Kademe 1 [m³/h] 179
  Kademe 2 [m³/h] 267
  Kademe 3 [m³/h] 433
  Kademe 4 [m³/h] 550
Elektriksel değerler
  Şebeke bağlantısı 220 - 240 V/50 Hz
  Güç sarfiyatı [kW] 0,038
  Nominal akım tüketimi [A] 0,17
Elektrik bağlantısı
  Bağlantı fişi CEE 7/17 (konturlu fiş)
  Kablo uzunluğu [m] 1,8
Gürültü değerleri
  Kademe 1 - Mesafe 1 m [dB(A)] 31
  Kademe 2 - Mesafe 1 m [dB(A)] 38
  Kademe 3 - Mesafe 1 m [dB(A)] 49
  Kademe 4 - Mesafe 1 m [dB(A)] 54
Fan
  radyal
  eksenel
  kademeleri 4
Ebat
  Uzunluk (ambalaj hariç) [mm] 310
  Genişlik (ambalaj hariç) [mm] 310
  Yükseklik (ambalaj hariç) [mm] 680
Ağırlık
  (ambalaj hariç) [kg] 10,5
Donanım, özellikler ve fonksiyonlar
Donanım
  Hava kalitesi sensörü (VOC)*
  Açma/Kapatma düğmesi
  Dijital ekran
  Dokunmatik ekran
  Toz sensörü
  Hava kalite göstergesi
  Işık algılama fonksiyonu
  PM2.5 algılama
  Zamanlayıcı fonksiyonu
  Çocuk kilidi/kilit düğmesi
  İyonizasyon
  Turbo modu
  Otomatik mod
  Gece modu
  kısılabilen ekran
  düşük fan kademesi
  Filtre sıfırlama
Filtre değişim göstergesi
  Ana filtre
  Ön filtre
Filtre
  Ön filtre Sentetik elyaf
  Yüzer madde filtresi HEPA karbon filtre
  verimliliği 99,97%
Taşınabilirlik
  Ayaklar
  Taşıma kolu (kolları)

 Standart donanım

 Opsiyonel olarak temin edilebilenler

 mevcut olmayanlar

Yetkili satıcımız
olurmusunuz?

Hemen online-tr@trotec.com.tr
adresinden irtibata geçin!

 

Danışma Hattı:

0 212 438 56 55

(Hafta içi hergün: 8:30 – 18:30)

E-Posta:

info@trotec.com.tr

Adres:

Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.

14. Sok. No.61 Giyimkent Sitesi

TR-34235 Esenler/İstanbul