Akülü Darbeli Vidalama PIDS 10‑20V

Ürün-No. 4410000601
Akkuschlagschrauber PIDS 10‑20V

Ahşap ve metalde profesyonel delme çalışmaları için.
Akülü tornavidaların gücü yetmediği çalışmalarda bu güçlü akülü darbeli vidalama PIDS 10-20V yüksek performanslı 20 V / 2,0 Ah Flexpower aküsü ile yüksek darbe gücü sunar - 3.600/dak. ve 180 Nm tork gücüne sahiptir. ¼“- altı köşeli alet tutucu 6,35 mm (¼“- dört köşeli dış adaptör ile) esnek kullanım imkanı sunar. Tüm altı köeşli vidalama uçları ile kullanılabilir ve PIDS 10-20V böylece kablosuz olarak birçok çalışmalarda kullanılabilir.

Yüksek performans beklenen çalışmalar için

İster hobi çalışmalarında veya profesyonel kullanımlarda - sağlam akülü darbeli vidalama PIDS 10-20V vidalama çalışmalarında hızlı sonuçlar sunar. Ahşap ve metalde 8 mm çaplı vidalar ile çalışılabilir. Cihazın kulpunda entegre edilen şalter ile sağ/sol kullanımı, yani vidalama veya sökme kademesi ayarlanabilir. Diğer akülü tornavidaların zorlandığı çalışmalarda, örneğin zor sökülen veya paslanmış vidalar PIDS 10-20V ile kolay sökülür.

Tork ayarı: Bir darbeli vidalamanın tork ayarı güç ayarlaması için anlamlıdır. Çok düşük tork ayarında cihaza yeterince güç aktarılmaz. 180 Nm tork gücü ile PIDS 10-20V göze çarpıyor.

Kontrollü güç

1.600 g hafifliği ve sağlam plastik tasarımı ile ergonomik açıdan elinize ideal bir şekilde uyum sağlar. Böylece zor ulaşılan kısımlarda daha uzun çalışma süresi sağlar ve yormadan destek olur. Tutma kulpunda bulunun Softgrip ile maksimum tutuş sağlanır ve işaret parmağınız Quickstoplu açma/kapatma şalteri üzerinde kalır. Böylece hassas çalışmalar artık çok kolay gerçekleşiyor. Açma kilidi cihazın istenmeyerek işleme geçmesini engeller.

Yormayan çalışmalar – maksimum konfor

Büyük ve uzun vidaların vidalanması çok kolay gerçekleşiyor. Özel darbeli mekanizması ile çalışmaları rahat bir şekilde tamamlarsınız. Uçların tutturulması için tutucu, çalışma alanın aydınlatılması için entegre LED lambası ve pratik kemer klipsi bu akülü darbeli vidalamanın donanımlarını tamamlıyor. İdeal bir yardımcıdır! Kemer klipsine ihtiyaç olmadığına çıkartılabilir ve istek üzerine cihazın diğer tarafınada monte edilebilir. Güvenilir taşıma ve toz korumalı depolama için akülü darbeli vidalama PIDS 10-20V ve komple aksesuarları taşıma çantası ile teslim edilir.

Dayanıklı ve performanslı

Unmadığınız anda boşalan akü, uzun şarj süresi ve çalışma esnasında düşen performans rahatsız edici bir durumdur. PIDS 10-20V ile böyle sorunlar ortadan kalkıyor. 20 V Flexpower akü ile akülü darbeli vidalama gerekli voltaj ile beslenir. Düşük akü kapasitesinde bile darbeli vidalamanın performansı aynı kalır.

1 saat içinde şarj edilir

Üç kademeli akü kapasite göstergesi bir düğme dokunuşu ile şarj durumunu gösterir, akü cihaza bağlı olmadığında bile. Boş bir akü, teslimat kapsamına dahil olan hızlı şarj aleti ile 1 saat içinde doldurulur ve %100 tekrar kullanılabilir. Mesela öğlen aralarında aküyü hemen doldurabilirsiniz.

Flexpower sistemi ile çok yönlü kullanım

Tek akü, birçok cihaz - Trotec ile çok kolay! 20 V / 2 Ah Flexpower akü Trotec'in birçok el aleti ile kullanılabilir. Böylece herzaman uygun aküye sahip olursunuz.

Flexpower – Trotec'in yenilikçi akü sistemi

Trotec Powertools aletin teslimat kapsamına 20 V gücündeki Flexpower akü dahildir ve 2 Ah yüksek kapasiteye sahiptir. Entegre üç kademeli akü kapasite göstergesi güncel şarj durumunu gösterir.

2,0 Ah kapasitesine sahip bir akü, 1,5 Ah kapasiteli bir aküye göre cihazın %33 daha uzun bir süre kullanılmasını mümkün kılıyor – Flexpower aküsü Trotec'in birçok el aletleri ile kullanılabilir, örneğin akülü matkap PRDS 10-20V, akülü çok fonksiyonlu alet PMTS 10-20V, akülü daire testere PCSS 10-20V, akülü el feneri PWLS 10‑20V, akülü tornavida PSCS 11‑20V, akülü darbeli vidalama PHDS 11‑20V, akülü dekupaj testere PJSS 11‑20V.

Bu yedek akü ile gereksiz akülere ve sarj aletlerine gerek kalmıyor - ve uygun bir akü aramanıza gerek yok. Sadece cihazı değiştirin, akü aynı kalsın. Yedek akü Flexpower sayesinde çeşitli kombinler gerçekleşiyor ve esnek bir kullanım söz konusudur. Birçok cihazlar ile işleme geçirilebilen yedek akü yüksek enerji ile geniş kapsamlı projeler için kullanılabilir.

Sürekli yüksek performanslı güç için özel markalı akü

Tabikide çeşitli satıcılarda "Lityum-İyon aküleri" arasında kalite farkları vardır. Bazıları kötü elektrot malzemeleri kullanır ve diğer aküler sürekli boşaldığında performansını kaybeder.

Trotec size Lityum-İyon akülü bir aleti satın aldıktan sonra NMC tipli özel markalı bir akü teslim ediyor. Sonuna kadar yüksek enerji yoğunluğu ve şarj gerilimi.Akü sürekli boşalıyorsa bile böyle özel markalı aküler diğer tanılmış Lityum-İyon akülerine rağmen performanslarını kaybetmezler

Böylece herzaman yüksek bir performansdan yararlanırsınız, akünüz nerdeyse bitmek üzere olsa bile. İlerleyen kullanım süresi ile sadece şarj durumu düşer, ama performansı asla - Trotec'in aküleri ile bu sizin için artı bir değerdir!

En iyi kalite garantisi

PIDS 10-20V akülü darbeli vidalama TÜV kontrolünden geçmiştir ve yüksek değeri, güvenirliği ve özel fonksiyonları onaylanmıştır.

Marka kalitesi ve fiyat avantajı

Güvenilir, güçlü ve zor çalışma alanları için uygundur: Trotec akülü darbeli vidalamanın kalite özellikleri arasında yer alır. Yüksek performansı sayesinde zor çalışmaların üstesinden gelir. Geniş kapsamlı çalışmalar için HighPerformance, çünkü Trotec ideal fiyat performans oranı ile marka kalitesi ve profesyonel çözümler sunar!

Pratik avantajlar:

 • Hafıza etkisi olmayan ve kendi kendine boşalmayan 20 V güçlü Li-Ion akü
 • Yüksek performanslı Flexpower akü - Çeşitli akülü aletler ile kullanılabilir
 • Vidaların takılıp çıkartılması için yüksek performanslı darbeli vidalama fonksiyonu
 • Uzun kullanım ömrü için sağlam alüminyum mahfaza
 • Birçok kullanım imkanı için özel alet tutucu - ¼"-dört köşeli ve ¼"-altı köşeli
 • Kilit sistemli alet tutucu
 • Quickstop ile kademesiz devir kontrolü
 • Bileğinizi koruyan darbeli mekanizma - yormayan çalışmalar için
 • Büyük ve uzun vidaların vidalanması
 • Entegre LED çalışma lambası
 • Hızlı şarj aleti: Sadece 1 saat şarj süresi
 • 3 kademeli akü kapasite göstergesi
 • Sağ/sola dönme ve açma kilidi
 • Sağlam duruş için kauçuklu Softgrip
 • Hızlı tutma ve taşıma için monte edilebilir kemer klipsi
 • Uç adaptör seti
 • TÜV konrol kalitesi


Yetkili satıcımız
olurmusunuz?

Hemen online-tr@trotec.com.tr
adresinden irtibata geçin!

 

Danışma Hattı:

0 212 438 56 55

(Hafta içi hergün: 8:30 – 18:30)

E-Posta:

info@trotec.com.tr

Adres:

Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.

14. Sok. No.61 Giyimkent Sitesi

TR-34235 Esenler/İstanbul