Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi PIWS 10-20V

Ürün-No. 4410000651
Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi PIWS 10-20V

20V/4-Ah aküsü ile vidalama ve oto çalışmaları için daha fazla güç ve dayanıklık
GENİŞ KAPSAMLI ÇALIŞMALAR İÇİN YÜKSEK PERFORMANS

Bu akülü darbeli somun sıkma makinesi PIWS 10-20V ½' '-(12,7 mm) dört köşeli dış uç tutucu ve otomatik açılan darbe mekanizması ile vidaların takılıp sökülmesi ve somunların sıklaştırılması ve sökülmesi için yüksek performanslı bir çözümdür.

Ayarlanabilir tork kademesi ile maksimum kontrol

Malzemede hasar oluşturmamak için vidalar ve somunlar çok gevşek veya çok sıkı olmamalıdır. 5 kademeli tork ayarı ile aşırı sıklık veya gevşeklik güvenilir bir şekilde engellenir. Bir düğme tokunuşu ile istediğiniz çevirme anını seçin: 100 Nm, 150 Nm, 200 Nm, 300 Nm veya 400 Nm. Çevirme anı aç-kapat şalteri ile ayarlanan maksimum değere kadar kademesiz olarak ayarlanabilir. Akü üzerinde entegre edilen LED lambası ile çevirme anlarını karanlıkta bile görebilirsiniz. Çok sıkı, hasarlı veya paslı vidalar bile akülü darbeli somun sıkma makinesi PIWS 10-20V ile sökülür. Darbe mekanizması 3.000 dak-1 çevirme anı sağlar. Entegre sağ/sol kullanım şalteri ile vidalama veya somunlama çalışmalarında el aletini elinizden bırakmanıza gerek kalmaz.

Yüksek akü kapasitesi ve uzun kullanım süresi

Yüksek performanslı 20V/4Ah Flexpower aküsü (Li-Ion) ile PIWS 10-20V yaşam alanlarında ahşap ve metalde vidalama ve montaj çalışmaları için idealdir. Araba, bisiklet ve motorda tamirler için veya profesyonel tamirhanelerde çalışmalar için kullanılabilir. Hemen çalışmaya başlayabilmeniz için uygun uçlar farklı büyüklükler (17, 19, 21, 23 mm) ile teslim edilir.

TEKERLERİNİZİ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİN

Arabalarda yazlık veya kışlık tekerlerin değişimi eski tekerlek çaprazı ile yorucudur ve zaman gerektirir. Motosiklet veya motorlarda vidalar ve somunların sökülmesi veya sıklaştırılması gerekir. Akülü PIWS 10-20V ile tüm bu çalışmaları hızlı ve kolay bir şekilde tamamlarsınız - basınç hortumu veya rahatsız edici kablolar olmadan.

Tavsiye:PIWS 10-20V ile lastik patlaması gibi durumlarda ideal yardımcıyı yanınızda bulundurun. Sağlam akülü darbeli somun sıkma makinesi ile yedek tekerler karanlıkta bile hızlı bir şekilde monte edilir. Entegre LED çalışma lambası, çalışma alanı için ideal bir aydınlatma sağlar. Birkere şarj edildikten sonra bu Flexpower akü uzun süre kullanılmadığı zaman bile maksimum kapasiteyi sunar.

Çevirme anı: Darbeli somun sıkma makinenin çevirme anı teker değişimlerinde emniyetiniz için önemli bir faktördür. Jant ve araba modeline göre kademeler değişir. Bunun için arabaya ve jant üreticisinden uygun değer hakkında bilgi alınız. Ayarlanabilir 5 kademesi ile 100 ila 400 Nm ayarlanabilir, her arabaya ve tekere göre yeterli performans sunar. Standart teker değişimleri için uygun uç ile teslim edilir. Jant kilitleri için uygun adaptör gereklidir.

KALİTE & PERFORMANS – ELİNİZDE

Cam elyaf destekli plastik tasarımlarda hafif malzemeler kullanarak ve hafif aluminyüm kalıplı döküm mahfazası ile PIWS 10-20V sahip olduğu 2.500 g hafifliği ile uzun süreli çalışmalara bile yormayan sonuçlar sağlar. Kulpunda bulunan Softgrip ile sağlam tutuş sunar. Büyük ve uzun vidaların vidalanması çok kolay gerçekleşiyor. Özel darbeli mekanizması ile çalışmaları rahat bir şekilde tamamlarsınız. Maksimum çalışma emniyeti için Quickstop ile donatılmıştır böylece açma kilidi cihazın istenmeyerek işleme geçmesini engeller.

Bu akülü darbeli somun sıkma makinesi, Trotec'in diğer el aletleri ile kullanılabilir 20 Volt Flexpower aküsü (4,0 Ah kapasite), otomatik kapanmalı 1,5h hızlı şarj aleti ve 4 adet uç ile teslim edilir. Aynı zamanda cihazın sağ veya soluna mote edilebilir kemer klipsi dahildir. Merdiven üstünde veya değişken çalışmalar için idealdir. Temiz bir düzen için bu komple set taşıma çantası ile teslim edilir.

Evinizde bulunan aksesuarları ve uçları olduğu gibi kullanın. PIWS 10-20V cihazın tutucusu ile ½' '- dört köşeli uçlar kullanılabilir. Uç değişimi için ayrı bir alete gerek yoktur, kendiliğinden birbirine geçer. Bir uç adaptörü (½' ' dört köşe ¼" altı köşe üstüne) ile ¼' '- altı köşeli uçlar kullanılabilir - örneğin Trotec'in 32 parçalı vidalama seti.FLEXPOWER AKÜ 20V/4AH İLE DAHA FAZLA PERFORMANS

PIWS 10-20V'nin lityum iyon aküsünde hafıza etkisi yoktur ve kendiliğinden boşalmaz, böylece gerçek bir güç paketidir. 20 Volt/2 Ah sizin için yeterli değil ise bu özel akü ile daha uzun çalışma süresinden faydalanabilirsiniz.

2-Ah aküye göre %100 daha fazla performans

2 Ah aküye göre 4 amper kapasiteli bir akü iki kat daha uzun çalışma süresi sağlar. Akü tüm performansını ortaya koyar ve gücünü kaybetmez. Yüksek performansı ve dayanıklığı kullanımda göze çarpar ve böylece kesinlikle daha fazla çalışmalar tamamlanır!

90 dakikada komple sarj edilir

Üç kademeli akü kapasite göstergesi bir düğme dokunuşu ile şarj durumunu gösterir, akü cihaza bağlı olmadığında bile. Boş bir akü, teslimat kapsamına dahil olan hızlı şarj aleti ile 90 dakika içinde doldurulur ve %100 tekrar kullanılabilir.

Flexpower akü sistemi esnek kullanım imkanı sunuyor

Flexpower akü 20V/4Ah Trotec'in diğer el aletleri ile kullanılabilir. Gelecekte daha fazla el aletleri ile kullanılabilir bu akü örneğin akülü el feneri PWLS 10-20V ile kullanılabilir. Eger bir 20V/2Ah Flexpower aküsüne sahipseniz bunu PIWS 10-20V ile kullanabilirsiniz.

Sürekli yüksek performanslı güç için özel markalı akü

Tabikide çeşitli satıcılarda "Lityum-İyon aküleri" arasında kalite farkları vardır. Bazıları kötü elektrot malzemeleri kullanır ve diğer aküler sürekli boşaldığında performansını kaybeder.

Trotec size Lityum-İyon akülü bir aleti satın aldıktan sonra NMC tipli özel markalı bir akü teslim ediyor. Sonuna kadar yüksek enerji yoğunluğu ve şarj gerilimi.Akü sürekli boşalıyorsa bile böyle özel markalı aküler diğer tanılmış Lityum-İyon akülerine rağmen performanslarını kaybetmezler.

Böylece herzaman yüksek bir performansdan yararlanırsınız, akünüz nerdeyse bitmek üzere olsa bile. İlerleyen kullanım süresi ile sadece şarj durumu düşer, ama performansı asla - Trotec'in aküleri ile bu sizin için artı bir değerdir!

En iyi kalite garantisi

PIWS 10-20V akülü darbeli somun sıkma makinesi TÜV kontrolünden geçmiştir ve yüksek değeri, güvenirliği ve özel fonksiyonları onaylanmıştır.

Marka kalitesi ve fiyat avantajı

Güvenilir, güçlü ve zor çalışma alanları için uygundur: Trotec akülü darbeli somun sıkma makinesinin kalite özellikleri arasında yer alır. Yüksek performansı sayesinde zor çalışmaların üstesinden gelir. Geniş kapsamlı çalışmalar için HighPerformance, çünkü Trotec ideal fiyat performans oranı ile marka kalitesi ve profesyonel çözümler sunar!

Pratik avantajlar:

 • Hafıza etkisi olmayan ve kendi kendine boşalmayan 20 V güçlü Li-Ion akü
 • Yüksek performanslı Flexpower akü 20 V 4 Ah - Çeşitli akülü aletler ile kullanılabilir
 • Vidaların takılıp çıkartılması için yüksek performanslı darbeli somun fonksiyonu
 • Uzun kullanım ömrü için sağlam aluminyüm kalıplı döküm mahfazası
 • Yüksek çevirme anı sayesinde teker değişimi için uygundur
 • 5 çevirme anı ve otomatik açılan darbe mekanizması (sıklaştırma ve sökme işleminde)
 • Sağlam ½"-dört köşeli tutucu
 • Quickstop ile kademesiz devir kontrolü
 • Bileğinizi koruyan darbeli mekanizma – Büyük ve uzun vidaların vidalanması için idealdir
 • Entegre LED çalışma lambası
 • Otomatik kapanmalı hızlı şarj aleti: 1,5 saat şarj süresi
 • 3 kademeli akü kapasite göstergesi
 • Sağ/sola dönme ve açma kilidi
 • Sağlam duruş için kauçuklu Softgrip
 • Hızlı tutma ve taşıma için monte edilebilir kemer klipsi
 • Farklı büyüklüklerde 4 uç: 17, 19, 21, 23 mm
 • TÜV konrol kalitesi


Yetkili satıcımız
olurmusunuz?

Hemen online-tr@trotec.com.tr
adresinden irtibata geçin!

 

Danışma Hattı:

0 212 438 56 55

(Hafta içi hergün: 8:30 – 18:30)

E-Posta:

info@trotec.com.tr

Adres:

Oruçreis Mh. Giyimkent Cd.

14. Sok. No.61 Giyimkent Sitesi

TR-34235 Esenler/İstanbul